E-Ticaret Çözümleri

Müşteri odaklı kolay kullanıma sahip panel, son tüketici odaklı basit ve özelleştirilebilir tema, muhasebe programı entegrasyonu ve onlarca öne çıkan özellik.

Daha önce hiç e-ticaret işi ile uğraşmadıysanız cevabını bilmediğiniz onlarca soruyla karşı karşıya kalırsınız. Bu soruların tüm yanıtlarını E-Ticaret birimimizle iletişime geçerek bulabilirsiniz.

E-Ticarete yeni başlayanların üzerinde yoğunlaştığı bir diğer konu da hangi paket veya modüllere ihtiyaçları olduğudur. Sektörünüze ve ihtiyacınıza uygun modüler yapısı ile AKINSOFT E-Ticaret en uygun paketi belirlemenize olanak tanır.

N11, GittiGidiyor, Hepsiburada, E-PttAVM, Trendyol, Amazon Türkiye gibi sanal mağazalarla entegrasyonlu çalışabilir, bu sanal mağazalardan aldığınız siparişlerin dakikalar içerisinde WOLVOX ERP programına otomatik aktarılması avantajını yaşayabilirsiniz. XML, Sanal Pos ve ödeme sistemleri, kargo entegrasyonları da iş yükünüzü hafifletecek özelliklerden.

Android ve IOS mobil uygulamalar ile E-Ticaret sitenizi uygulama üzerinden kullanmak isteyen müşterilerinize daha rahat bir kullanım avantajı sunabilirsiniz. Ayrıca uygulamalar üzerinden push bildirimleri göndererek müşterilerinizin sizi hatırlamalarına yardımcı olursunuz.

WOLVOX ERP programındaki carilerinizin ekstrelerini E-Ticaret sitenizden görüntüleyerek online ödeme yapabilirler. Üstelik E-Ticaret sitesi kullanmak istemeyenler Kurumsal Web Siteleri üzerinden de bu özelliği kullanabiliyor.